Klenotnické lepidlo HASULITH®

kliknutím zvětšíte
Lepidlo na kámen - Klenotnické lepidlo HASULITH
x
Cena s DPH : 192,00 CZK
DPH:21 %
Skladem:5 x
Kupujete, co vidíte: Náhodný výběr.

Objem tuby: 30 ml (27 g)

Křišťálově čiré jednosložkové lepidlo na kámen, kov, sklo, tvrdé plasty, porcelán, dřevo, kůži a keramiku. Nevhodné na PVC, gumu a polystyren.

Lepidlo je velmi vhodné k lepení drahých kamenů s výše uvedenými materiály. Jedná se o známé klenotnické lepidlo, které je po vytvrdnutí čiré a tvrdé.

Aplikace:

Plochy lepení musí být suché a čisté (bez prachu, mastnoty, oleje, maziv a jiných látek). Lepidlo HASULITH® aplikujte na jednu z lepených častí (v případě porézních, savých materiálů a obě lepené části), okamžitě mírným tlakem přitlačte a zafixujte. Přebytečné lepidlo můžete odstranit hadříkem. Nechte schnout několik hodin (nejlépe přes noc) při pokojové teplotě.

Bezpečnostní pokyny:

Vysoce hořlavé. Nenechávejte v blízkosti zdrojů tepla. Dráždivý. Při používání nevdechujte výpary a větrejte. Při práci nepijte, nejezte a nekuřte. Chraňte si oči. Obsahuje aceton. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 Lepidlo na kámen - Klenotnické lepidlo HASULITH

Copyright © www.malachit-obchod.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.malachit-obchod.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace