Labradorit leštěný (100g)

Dostupnost Skladem (35 balení)
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Labradorit leštěný (100g)
labradorit 100g
Náhodný výběr

Rozměry: od 1,0 do 3,0 cm

Hmotnost balení: 100 g

Počet kusů v balení: 10 - 15 ks

Lokalita: Madagaskar

Cena uvedena za 1 balení = 100 g.

Na fotografií zobrazeno balení 100 g.

Zasíláme dle skladových zásob.

Kameny jsou z jedné strany ploché a vyleštěné (viz foto). Druhá strana kamenů je nepravidelná a nevyleštěná, tedy v surovém stavu. 

Labradorit je typický svým krásným odleskem a hrou barev. Duhový odlesk kamenů je vidět pod určitým úhlem, kameny na fotografii jsou natočeny tak, aby byl efekt viditelný.

Původně byl labradorit objeven v provincii Newfoundland na poloostrově Labrador v Kanadě, odkud také získal své jméno. Jeho výskyt však není omezen pouze na tuto lokalitu, a je možné ho nalézt i v jiných částech světa, včetně Austrálie, Madagaskaru, Ruska a Skandinávie. Nabízené kameny pocházejí z Madagaskaru.

Díky svému estetickému a energetickému potenciálu se labradorit často využívá jako klenotnický kámen pro výrobu šperků, ale také jako dekorační prvek v interiérech či jako součást léčebných a ochranných rituálů v esoterice. Je mu připisována schopnost posilovat intuici, chránit před negativní energií a podporovat mentální jasnost. Více o přisuzovaných účincích v článku: Labradorit - kámen proměny a ochrany

Labradorit zaujme svými podmanivými odlesky a proměnlivými barvami. Tento unikátní kámen je známý svou schopností měnit barvy pod různými úhly světla, což vytváří dojem tajemné záře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: