Labradorit - kámen proměny a ochrany

Labradorit je fascinující drahý kámen, s nádhernou hrou barev a unikátními esoterickými vlastnostmi. Je znám jako kámen proměny a ochrany. Přináší světlo do našeho života a pomáhá nám překonávat životní výzvy a změny.

Naše nabídka labradoritu.

Labradorit na pozadí vln moře.

Účinky labradoritu v 10 bodech

  1. Podporuje rozvoj intuice a duševních darů.
  2. Potlačuje strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání.
  3. Vynáší na povrch různá poselství z podvědomí a umožňuje jejich pochopení.
  4. Pomáhá udržet energetickou rovnováhu.
  5. Posiluje víru v sebe sama a v celý vesmír.
  6. Uklidňuje mysl a odstraňuje obavy z minulých životů.
  7. Je užitečným průvodcem v době změn, přináší sílu a vytrvalost.
  8. Připravuje tělo a duši na další růst jako kámen proměny.
  9. Uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii představivosti.
  10. Přináší nové myšlenky a podporuje tvůrčí myšlení.

Leštěný modrý labradorit

Upozorňujeme, že údaje o účincích a vlastnostech kamenů na našem webu jsou pouze informativní a čerpány z veřejně dostupných zdrojů, nejsou vědecky ověřeny a nemají nahrazovat klasickou léčbu. Drahé kameny by měly být chápány jako doplněk, ne náhrada klasické léčby.

Vlastnosti a význam labradoritu v esoterice

Podpora osobního růstu a intuice: Labradorit je známý svými schopnostmi podporovat osobní růst a rozvoj. Pomáhá nám překonávat změny a proměny v životě a připravuje nás na nové výzvy. Tento kámen probouzí naši intuici a zvyšuje naši sebedůvěru.

Plátek labradoritu na pozadí vodopádu a západu slunce

Labradorit nám pomáhá zklidnit neustále vířící myšlenky a umožňuje nám nahlédnout do našeho nitra. Tento kámen pomáhá odstraňovat blokády a omezení, která brání v osobním růstu a naplňování našeho potenciálu. Otevírá cestu ke svobodě a seberealizaci.

Využití labradoritu v alternativní medicíně

V léčitelství se labradorit využívá k léčení různých fyzických a emocionálních problémů. Má prý pozitivní vliv na imunitní systém, krevní tlak a oběhovou soustavu. Pomáhá uklidňovat stres a úzkost a má blahodárné účinky na dýchací cesty a alergie. Tento kámen také prý pomáhá při bolestech zad, kostí a revmatismu. Uvádí se také jeho schopnost stabilizovat naši srdeční činnost a pomáhat při menstruačním cyklu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Používání drahých kamenů není náhradou za lékařskou péči. V případě zdravotních problémů se vždy obraťte na lékaře. Žádný minerál nebo drahý kámen nemá prokázaný fyzický účinek proti vážným nemocem, a informace o jejich metafyzických vlastnostech jsou získány z obecně známých mýtů a tradic.

Labradorit a znamení zvěrokruhu

Labradorit a zvěrokruh

Labradorit je spojen s několika znameními zvěrokruhu. Patří sem Rak, Střelec a Vodnář. Lidem narozeným v těchto znameních labradorit rozvíjí intuici, sebedůvěru a kreativitu. Pomáhá jim také překonávat překážky na cestě k vysněným cílům.

Labradorit při západu slunce

Čištění a nabíjení labradoritu

Pro udržení labradoritu v dobrém stavu je důležité ho pravidelně čistit a nabíjet. Čištění labradoritu je jednoduché - stačí jej opláchnout pod tekoucí vodou. Pro nabíjení labradoritu můžete využít sluneční nebo měsíční světlo. Nezapomeňte, že labradorit je citlivý na prudké změny teplot, takže se vyhněte náhlým teplotním šokům.

Plátek labradoritu s duhovými odlesky

Co je labradorit?

Labradorit je minerálem patří do skupiny živců. Nápadná je u něj měňavá hra barev s kovovým leskem - labradorescence. Tento efekt může obsahovat různé barvy duhy, jako je modrá, tyrkysová, žlutá či zlatá a zelená. Kámen se všemi odstíny barev nazýváme spektrolitem. Více o labradoritu v Atlasu kamenů: Labradorit, spektrolit

Naše nabídka labradoritu.