Kyvadla z minerálů

Siderické („hvězdné, zářící“) kyvadlo či pendl (z lat. pendulum, kyvadlo) je předmět, zpravidla z kamene či kovu, zavěšený na provázku nebo řetízku. Naše kyvadla jsou vybroušena z pravých přírodních kamenů - minerálů. Na výběr máte kyvadla z ametystu, křišťálu, růženínu, záhnědy a dalších kamenů. Kyvadlo se používá mnohdy v kombinaci s virgulí. Je údajně přesnější a citlivější. Mezi virgulí a siderickým kyvadlem je prý rozdíl jako mezi skládacím metrem a noniovým posuvným měřítkem.

kyvadlo-z-mineralu

Jak používat kyvadlo?

Kyvadlo se používá jako pomocník při získání odpovědí na dané otázky. Otázky musí být položené tak, aby byla jasná možnost odpovědi formou ANO, NE, NEVÍM. Při práci s kyvadlem buďte uvolnění, mějte čisté srdce a učte se dobře vnímat jeho odpovědi. Kyvadlo držíme za řetízek mezi palcem a ukazováčkem a podle pohybů kyvadla dostáváme odpovědi na vyřčené nebo jen myšlené otázky. Kdo ještě práci s kyvadlem nemá zažitou, doporučujeme si předem zjistit jak kyvadlo "odpovídá". Zjistíme to otázkami, na které známe odpovědi ANO, NE. Při odpovědi NEVÍM je kyvadlo v klidu.

kyvadlo-ametyst-tmave

Všechny odpovědi je nutné ještě přezkoumat co do správnosti a to buď opakováním otázky, nebo použitím dalších metod (např. karty). Aby kyvadlo fungovalo správně, je třeba jednou za čas ho energeticky očistit. Způsobů očištění je mnoho, mezi nejčastější patří očista pod proudem čisté vody, použitím vykuřovadla nebo očista slunečním světle.

kyvadlo-zahneda (5)

Naše nabídka kyvadel z přírodních kamenů.