Angelit - kámen přinášející klid a mír

Angelit (andělský kámen) s nebesky modrou barvou, je silným prostředkem pro duchovní vědomí a spojení se silami vesmíru. Je výjimečným kamenem pro duchovní průvodce a léčitele.

Naše nabídka angelitu.

Andělský kámen angelit aura

Tento tišící kámen prý přináší klid a mír, podporuje soucit a smíření. Dále se uvádí, že mírní duševní bolest, pomáhá zvládat krutost okolí a je užitečný v telepatii. Pomáhá dosáhnout kontaktu s říší andělů, umožňuje cestování mimo tělo.

Anděl a hmatky z angelitu

Esoterický význam a účinky angelitu

Esotericky je angelit často spojován s energií harmonie a vyrovnání. Má mít schopnost harmonizovat různé části života a energetických center v těle. Angelit prohlubuje mysl, zvyšuje vnímavost a podporuje vyjádření pravdy s empatií. Symbolizuje klid a mír, spojuje s nebeskou říší a posiluje kontakt s anděly. Je prý silným kamenem, který pomáhá při duchovním rozvoji a zvládání těžkých situací. Je symbolem míru a bratrství, podporuje komunikaci a vyjadřování pravdy.

Surový angelit na pozadí bledě modré oblohy

Vlastnosti angelitu v 10 bodech

  1. Angelit přispívá k pozitivnímu emočnímu stavu a klidu.
  2. Přináší do života klidné vibrace, které podporují pozitivní atmosféru.
  3. Uklidňující energie angelitu může pomoci snižovat negativní emocionální stavy.
  4. Má ochranné vlastnosti, které mohou chránit fyzické tělo.
  5. Pomáhá posilovat schopnost komunikace na telepatické úrovni.
  6. Posiluje schopnost vidění a vnímání neviditelného.
  7. Angelit může podporovat upřímnost a otevřenost.
  8. Posiluje spojení s vyššími duchovními rovinami.
  9. Pomáhá rozvíjet empatii a schopnost smířit se s nezměnitelným.
  10. Odstraňuje vnitřní bloky, pomáhá rozptýlit překážky a bloky.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Používání drahých kamenů není náhradou za lékařskou péči. V případě zdravotních problémů se vždy obraťte na lékaře. Žádný minerál nebo drahý kámen nemá prokázaný fyzický účinek proti vážným nemocem, a informace o jejich metafyzických vlastnostech jsou získány z obecně známých mýtů a tradic.

Angelit kámen, anděl a znamení zvěrokruhu

Angelit a znamení zvěrokruhu

Angelit je kámen vhodný pro Vodnáře. Toto znamení je spojováno se vzdušným elementem. Tradičně je Vodnář řízen planetou Saturn a Uran, což ovlivňuje některé charakteristické vlastnosti. Vodnáři jsou obvykle velmi nezávislí a chtějí si udržovat svobodu a autonomii. Jsou spojováni s kreativitou, inovacemi a vynalézavostí. Mají tendenci přemýšlet mimo obvyklé hranice a hledat nové myšlenkové směry. Obvykle rádi komunikují a mají sklony k sociálnímu angažování. Oceňují sdílení myšlenek a názorů.

Trtomlované kameny angelitu v přírodě u vodopádu

Nabíjení a očista angelitu

Při nabíjení položte angelit na přímé sluneční světlo, nebo za úplňku na světlo měsíční a nabíjejte po dobu několika hodin.

Angelit čistíme kouřem z očistných bylin nebo myšlenkou. Někdo uvádí, že se angelit čistí pod proudem vody nebo v misce s vodou. Tento způsob nedoporučujeme, protože angelit je ze své podstaty nestabilní kámen a vystaven nadměrné vlhkosti nebo je-li ponořen do vody, mění se zpět na sádru.

Upozorňujeme, že údaje o účincích a vlastnostech kamenů, jsou pouze informativní a čerpány z veřejně dostupných zdrojů, nejsou vědecky ověřeny a nemají nahrazovat klasickou léčbu. V případě onemocnění vždy vyhledejte lékaře. Každý může s kameny pracovat individuálně a interpretovat jejich vliv podle svých vlastních zkušeností a přesvědčení.

Prodej angelitu - andělského kamene.