Magnetit - kámen meditace a směru

Magnetit je obdařen silnou polaritou, která mu umožňuje přitahovat a odpuzovat. Tento kámen je často používán k magnetické léčbě, která pracuje s biomagnetickým polem lidského těla a meridiány. kámen tak prý dokáže sladit obrácené energetické proudy.

Naše nabídka magnetitu.

Magnetit krystaly, účinky při západu slunce

Přisuzované účinky a vlastnosti magnetitu

  • Řeší blokády v mysli a duši.
  • Pomáhá koncentrovat se.
  • Rozpoznává, co je pro nás dobré.
  • Chrání před přemrštěnými projevy oddanosti.
  • Pomáhá udržet rovnováhu mezi rozumem a srdcem.
  • Posiluje houževnatost a vytrvalost.
  • Rozjasňuje rozum a vědomí.
  • Přispívá k uvolnění, spouští pocity štěstí.

UPOZORNĚNÍ: Uvedené informace o magnetitu, odrážejí víru a výklad z oblasti alternativní medicíny, spirituality a esoteriky. Účinky drahých kamenů a minerálů nejsou podloženy pevnými vědeckými důkazy. Používání drahých kamenů není náhradou za lékařskou péči. V případě zdravotních problémů se vždy obraťte na lékaře.

Drúza magnetitu nad hladinou moře.

Magnetit je v psychické oblasti kamenem meditace a ukazatelem směru.

V rámci alternativní medicíny, krystaloterapie a esoteriky jsou magnetitu přisuzovány různé energetické účinky a vlastnosti. Uvádí se, že podporuje činnost stagnujících orgánů a tlumí ty, které jsou příliš aktivní. V duchovní oblasti se magnetit používá při meditaci a vyvolávání vizí. Pomáhá nalézt budoucí perspektivu a důvěřovat vlastní intuici. Má harmonizující účinek na čakry a pomáhá udržovat rovnováhu mezi rozumem a srdcem.

UPOZORNĚNÍ: Informace o účincích a vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, včetně magnetitu jsou spojeny s esoterickými nebo alternativními léčebnými přístupy a nejsou vědecky ověřené.

Magnetit a znamení zvěrokruhu

Magnetit a znamení zvěrokruhu

Magnetit je vhodný pro znamení Beran a Štír. Těmto znamením prospívá více než ostatním. Magnetit jim naznačuje cestu a napovídá, jak se vymanit ze nepříjemných situací. Podporuje jejich objektivitu a rovnováhu mezi rozumem a srdcem.

Magnetit na pozadí hor a mlhy.

Očista a nabíjení ostatních kamenů magnetitem

Magnetit je využíván pro očistu a nabíjení jiných kamenů. Stačí položit kámen na magnetit po dobu pěti až osmi hodin, aby se energie pročistila. Tento proces je velmi užitečný, zejména pokud si koupíte kámen, který má již "kontaminovanou" energii.

Magnetit a v pozadí vodopád.

Magnetit z pohledu mineralogie

Magnetovec je nejkvalitnější rudou železa. Jedná se o krychlový minerál tvořící černé kovově lesklé krystalky s magnetickými vlastnosti. Krystaly jsou oktaedrického typu, ocelově šedé až černé barvy, kovově lesklé a neprůsvitné. Více informací v Atlasu kamenů: Magnetit, magnetovec

Naše nabídka magnetitu.