Serafinit - kámen duchovního osvícení

Serafinit, známý též jako andělský kámen, je spojován s božskou energií. Střídající se tmavě a světle zelená barva krystalů klinochloru s jemnými vlákny sametově stříbřitých inkluzí slídy tvoří unikátní kresbu, která připomíná perutě křídel andělů - serafů.

Naše nabídka serafinitu.

Serafinit na pozadí duhová aura

Seznam účinků a vlastností serafinitu

  • Umožňuje navázat spojení s andělskou říší.
  • Otevírá korunní a vyšší korunní čakru.
  • Serafinit otevírá lásku a má očistný účinek na srdeční čakru.
  • Vyzdvihuje nositele k vyšším duchovním vibracím.
  • Je považován za ochranný kámen.
  • Pomáhá překonávat citová zranění.

Serafinit je kámen duchovního osvícení, který pomáhá svému nositeli navázat spojení s andělskou říší. Pomáhá naslouchat hlasu svého srdce. Opeřená křídla serafů prý vyzvedávají k vyšším duchovním vibracím.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Používání drahých kamenů není náhradou za lékařskou péči. V případě zdravotních problémů se vždy obraťte na lékaře. Žádný minerál nebo drahý kámen nemá prokázaný fyzický účinek proti vážným nemocem, a informace o jejich metafyzických vlastnostech jsou získány z obecně známých mýtů a tradic.

Plátek serafinitu na pozadí oblohy s mraky

Název serafinit je odvozen z hebrejského slova "Seraphim", které odkazuje na nejvyšší řád andělů, strážců Božího trůnu. V současné době je serafinit často používán jako doplněk při meditaci a emocionálním léčení.

Serafinit na nebeském pozadí.

Význam serafinitu

Serafinit je skvělým doplňkem pro meditace. Jeho energie pomáhá navodit klid a harmonii a otevírá možnosti sebepoznání. Pomáhá také překonávat citová zranění a hledat správnou životní cestu. Při meditaci s serafinitem můžete zažít výjimečné momenty osvícení a propojení s vyššími duchovními rovinami.

Serafinit plátek, v pozadí zasněžené hory.

Serafinit je kamenem vhodným pro narozené ve znamení Střelce, Kozoroha a Panny. Kámen podporuje jejich analytické a intelektuální schopnosti a pomáhá jim nalézt ve svém životě rovnováhu.

Čištění a nabíjení

Serafinit můžete čistit pod tekoucí vodou a nabíjet ho na přirozeném světle.

Serafinit na pozadí vodopád

Serafinit jako drahý kamen

Serafinit je tmavě zelená až černo-šedá drahokamová odrůda klinochor. Těží se pouze na jednom místě na světě, a to poblíž města Železnogorsk na Sibiři. Více informací v článku: Serafinit, odrůda klinochloru

Naše nabídka serafinitu.