Shiva Lingam - kámen duchovní cesty

Shiva Lingam je důležitým nástrojem pro nalezení osobní duchovní cesty. Používá se k meditaci, uctívání a ochraně před negativní energií. Při meditaci přináší hluboký pocit míru. Pomáhá nám se spojit se svým nitrem. Symbolizuje boha Shivu a je silným znamením plodnosti.

Naše nabídka kamenů Shiva Lingam.

shiva-lingam-kameny

Přisuzované účinky a vlastnosti Shiva Lingam

  • Přináší rovnováhu.
  • Spojuje nás s božstvím.
  • Přináší mír při meditaci.
  • Zvyšuje sebevědomí a stabilizuje rovnováhu.
  • Pomáhá v spojení s vnitřním já skrze meditaci nebo jógu.
  • Reprezentuje harmonii mužské a ženské energie.
  • Je účinný při ochraně před negativní energií.

Upozornění: Využívání drahých kamenů není náhradou lékařské péče. Pokud se u vás vyskytnou zdravotní potíže, je vždy nezbytné je konzultovat s lékařem. Popisy účinků a vlastností kamenů na našem webu jsou pouze informativní a jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů. 

shiva-lingam-meditace

Tento kámen nás prý přivádí do plné rovnováhy a zmocnění. Spojí nás jak s božstvím vně nás, tak s božstvím v nás. Shiva Lingam rezonuje s posvátným mužským a božským ženským principem a pomáhá nám vidět tuto energii v nás samých.

Dále se uvádí, že Shiva Lingam je mocný tantrický kámen, který nás učí, jak používat naši sexualitu jako formu modlitby a tvůrčí energie. Je to elitní kámen, pokud jde i o zvýšení aspektů plodnosti, sexuality a sebevědomí. Symetricky zaoblené konce Shiva Lingamu vyzařují stabilizaci energie a rozšíření vašeho celkového vědomí.

shiva-lingam-sada-kamenu

V některých kulturách se Shiva Lingam používá jako mocný kámen, který pomáhá odstranit deprese, negativitu a strach. Údajně je také účinný při léčení impotence a umožňuje otevření kanálů plodnosti pro obě pohlaví. Ideální kámen pro romantické partnery. Pomáhá jim nám udržovat vášeň a srdce k sobě vřelá a něžná.

UPOZORNĚNÍ: Informace o účincích a vlastnostech drahých kamenů, včetně Shiva lingam jsou spojeny s esoterickými nebo alternativními přístupy a nejsou vědecky ověřené.

shiva-lingam-tri-meditacni-kameny

Shiva lingam popis

Shiva lingam je horninou se světle šedou a hnědou barvu s různým vzorováním, které závisí na přítomnosti obsažených inkluzí. Svým složením je pak nejblíže jaspisům. Pochází z dna koryta řeky Narmada v Indii. Narmada je jedním ze sedmi svatých míst v Indii a podle hinduistické víry byla tato řeka vytvořena z potu pána Šivy po jeho kosmickém tanci.

Prodej kamenů Shiva Lingam.