Jaspis Kambaba - zelená energie

Zelená energie jaspisu kambaba nám umožňuje silné spojení s přírodou a pomáhá nám tak dosáhnout emocionální rovnováhy. Jaspis Kambaba je úchvatný kámen, zahání prý obavy a strach z nejisté budoucnosti a přináší do našeho života klid a mír.

Prodej eldaritu - jaspisu kambaba.

Jaspis kambaba nad jezerem v Japonsku - zelená energie.

Účinky a vlastnosti jaspisu kambaba v 7 bodech

  1. Poskytuje pocit spojení s přírodními elementy.
  2. Reguluje biorytmy a synchronizuje je s rytmy přírody.
  3. Je naplněný zelenou energií přírody.
  4. Prohlubuje soucit.
  5. Kámen klidu a míru.
  6. Potlačuje žárlivost a aroganci.
  7. Pomáhá s náročnými emocionálními zážitky.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Všechny informace o účincích a vlastnostech kamenů, včetně kambaby jsou poskytovány z různých zdrojů a mají pouze informativní charakter. Tyto informace nejsou určeny k léčbě žádných zdravotních problémů.

Kambaba na pozadí pláže a oceánu

Energie jaspisu kambaba aktivuje naše kořenové a srdeční čakry, což pomáhá vyrovnat a uklidnit naše emoce. Je také kamenem síly, obnovy, stability a energie. Jeho uklidňující nám pomáhá zůstat pevnými v obtížných situacích.

Tento kámen je také vynikajícím uzemňovacím kamenem, který nám pomáhá spojit se s místy, kde kdysi žili naši předkové. Poskytuje ochranu před negativními entitami a psychickým nebezpečím.

Jaspis kambaba při západu slunce

Význam jaspisu Kambaba

Jaspis Kambaba má v esoterickém světě význam spojený s energií přírody a uzemněním. Jeho mystická zelená barva symbolizuje klid, ochranu a obnovení rovnováhy těla i ducha. Dalším významným aspektem jaspisu Kambaba je jeho schopnost poskytnout prospěšnou energii pro Zemi a rostliny. Podporuje zdravý růst a přináší harmonii do přírodního prostředí.

UPOZORNĚNÍ: Informace o účincích a vlastnostech drahých kamenů jsou spojeny s esoterickými nebo alternativními léčebnými přístupy a nejsou vědecky ověřené.

Andělská záře, kolem jaspisu kambaba

Čištění a nabíjení jaspisu kambaba

Jaspis Kambaba je kámen, který vyžaduje pravidelnou péči, aby si uchoval svou energii a účinky. Doporučuje se ho čistit pod tekoucí vodou. Je také vhodné jeho energii obnovovat sluneční nebo měsíčním svitem.

Kambaba a znamení

Kambaba z pohledu mineralogie

Z mineralogického pohledu se nejedná o jaspis, ale o ryolit. Pochází z Madagaskaru a má černé kruhy na zeleném pozadí. Více informací v článku: Eldarit - kambaba a nebula

Prodej eldaritu - jaspisu kambaba.