Chiastolit - mocný křížový kámen

Chiastolit je zvláštní druh andaluzitu s jedinečnou křížovou strukturou. Kámen má hluboký spirituální význam a je ceněn pro své ochranné vlastnosti. V minulosti byl používán jako amulet a jako obrana proti negativním silám. Jeho schopnost přeměnit konflikty na soulad a poskytnout pokoj v dobách nejistoty jej činí silným nástrojem pro meditaci a duchovní cestování.

Naše nabídka chiastolitu.

Tromlovaný fiastoli na pozadí mlhy nad lesem. 

Přisuzované účinky a vlastnosti chiastolitu

  • Pomáhá znovu nalézt sílu a vytrvalost.
  • Aktivuje ochranné mechanismy v těle.
  • Považuje se za kámen, který dává naději na znovuzrození.
  • Je vynikající obranou proti negativní energii.
  • V minulosti se užíval jako ochrana před kletbami.
  • Je spojen s meditací a schopností předpovídat budoucnost.
  • Odstraňuje pocity viny a mění konflikty na soulad.

"Chiastolit nám pomáhá uvědomit si naše životní poslání"

UPOZORNĚNÍ: Informace o účincích drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů jsou spojeny s esoterickými nebo alternativními léčebnými přístupy a nejsou vědecky ověřené.

Plátek chiastolitu

Chiastolit je kámen klidu a harmonie. Je známý pro svou schopnost transformovat konflikty a negativní energii na pozitivní vibrace. Pomáhá zahánět strachy a obavy a poskytuje pocit klidu a jistoty. Je silným duchovním nástrojem.

Předpokládá se, že podporuje astrální cestování. Má sílu srovnatelnou s nejdražšími drahokamy, což podtrhuje jeho výjimečnou hodnotu. Čarodějové používají chiastolit ke komunikaci s druhým světem, vyvolávání duchů a vstup do stavu transu.

Chiastolit na pozadí noční oblohy plné hvězd.

Chiastolit můžete nosit jako šperk nebo ho použít při meditaci. Díky svým vlastnostem je ideální pro ty, kteří hledají klid, harmonii a ochranu.

UPOZORNĚNÍ: Uvedené informace o chiastolitu, odrážejí víru a výklad z oblasti alternativní medicíny, spirituality a esoteriky.

Sloupečky chiastolitu a znamení zvěrokruhu.

Chiastolit a znamení zvěrokruhu

Chiastolit je obzvláště prospěšný pro znamení zvěrokruhu Býk a Vah. Těmto znamením pomáhá rozvíjet jejich přirozené schopnosti a posiluje jejich instinkt a schopnost vytvářet harmonii.

Chiastolit při západu slunce.

Chiastolit z pohledu mineralogie

Jedná o odrůdu andalusitu. Chiastolit je neprůhledný a vyskytuje se v hnědé nebo šedé barvě. Chemicky se jedná o křemičitan hlinitý. Poprvé byl popsán v roce 1754 španělským knězem a paleontologem Josém Torrubiou. Mezi hlavní naleziště patří Austrálie (Olary), Čína, Rusko, Francie, Španělsko a USA. Více se dočtete v článku: Chiastolit, vílí kříž

Naše nabídka chiastolitu.