Kameny zvěrokruhu, léčivé kameny a esoterika.

Tajemná moc drahých kamenů přitahovala lidstvo od nepaměti. O jejich účincích na lidské tělo se dočteme i v mnoha starověkých knihách. Víra v zázračnou moc kamenů je silná a je od prvopočátku součástí mnoha kultur. Protože obliba "léčivých kamenů" v posledních letech znovu získala na popularitě a nám se hromadí v e-mailu dotazy od lidí, kteří hledají základní udávané, ať už léčivé a ezoterické vlastnosti kamenů nebo konkrétní kameny na tu a onu nemoc, rozhodli jsme se na odpovědi na tyto základní otázky zveřejnit v níže uvedených článcích. 

Léčivé kameny a minerály podle nemocí

Popisy léčivých účinků jednotlivých drahých kamenů a minerálů se zabývá mnoho autorů a je obsahem mnoha knih. My jsme to vzali z "druhého konce" a vytvořili zde seznam seřazený podle nemocí.

Léčivé a kouzelné vlastnosti drahých kamenů

Zajímavý článek o léčivých a kouzelných kamenech jsem našel v knize Drahé kameny kolem nás. Jsou v něm obsaženy důležité informace o kamenech z historických knih.

5 zajímavých knih o léčivých kamenech

Síla léčivých kamenů provázela lidstvo od nepaměti. S drahými kameny bylo spojeno mnoho pradávných obřadů a mnoho kamenů bylo používáno předky pro zmírnění bolestí, a to jak fyzických tak duševních. V dnešní době zažívají léčivé kameny malou renesanci a mnoho lidí znovu začalo věřit v jejich léčivou moc.

Kameny a znamení zvěrokruhu

Kameny znamení zvěrokruhu - Jak vybrat ten správný kámen? V seznamu naleznete vlastnosti a účinky jednotlivých kamenů na lidské tělo i duši. Seznam drahých kamenů a polodrahokamů je seřazen, pro snadnější vyhledávání, abecedně i podle uvedeného znamení.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek
opiště kód
antispam
     Více informací
Copyright © www.malachit-obchod.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.malachit-obchod.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace