Celestin - kámen nebes a duchovního růstu

Celestin je nerozlučně spojen s energií andělů. Do našich životů přináší klid, rovnováhu a harmonii. Je skvělým kamenem pro duchovní práci a růst. Pomáhá nám přijímat pravdu a mít oči otevřené.

Naše nabídka celestinu.

Celestin kámen v pozadí nebeská záře.

Účinky a vlastnosti celestinu v 10 bodech

  1. Celestin přivádí do kontaktu s říší andělů.
  2. Podporuje duchovní vývoj a osvícení.
  3. Posiluje schopnost komunikace.
  4. Bystří mysl a podporuje jasné myšlení.
  5. Přináší štěstí a lásku.
  6. Pomáhá při úzkostech a napětí.
  7. Odstraňuje pocity bezcennosti.
  8. Podporuje pořádkumilovnost a spolehlivost.
  9. Pomáhá uvolnit duševní a svalové napětí.
  10. Funguje jako učitel moudrosti nového věku.

O celestinu se také uvádí, že je jedním z nejlepších krystalů pro podporu spaní.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Používání drahých kamenů není náhradou za lékařskou péči. V případě zdravotních problémů se vždy obraťte na lékaře. Žádný minerál nebo drahý kámen nemá prokázaný fyzický účinek proti vážným nemocem, a informace o jejich metafyzických vlastnostech jsou získány z obecně známých mýtů a tradic.

Krystaly celestinu

Význam celestinu v esoterice

Celestín je ideálním kamenem pro duchovní růst. Jeho energie nám pomáhá otevřít se novým zkušenostem a poznání. Je oblíbeným kamenem pro meditace, protože probouzí naši spirituální stránku a přináší hluboký vnitřní klid. Při meditaci s celestínem se můžeme propojit s univerzální energií a otevřít se vyšším vědomím.

Geoda celestinu na pozadí hladiny jezera.

Energie celestinu otevírá krční čakru, léčí auru a pomáhá napravit narušené vztahy. Je to kámen, který nás vede na cestě moudrosti a otevřenosti novým zkušenostem a zážitkům. Je také skvělým kamenem pro práci s pocity méněcennosti a nedostatku sebedůvěry.

Upozorňujeme, že údaje o účincích, vlastnostech a významu kamenů, včetně celestinu, jsou pouze informativní a čerpány z veřejně dostupných zdrojů, nejsou vědecky ověřeny a nemají nahrazovat klasickou léčbu. V případě onemocnění vždy vyhledejte odbornou lékařskou radu.

Celestin - andělský kámen

Propojení s anděly

Celestin je stejně jako angelit a serafinit spojován s anděly. Je nazýván andělským kamenem. Jeho energie nám umožňuje navázat kontakt s říší andělů a přijímat jejich vedení a podporu. Při práci s celestinem můžeme cítit jejich přítomnost a mít jasnější spojení s duchovním světem.

Celestina kameny zvěrokruhu

Celestin a znamení zvěrokruhu

Celestin je vhodný pro narozené ve znamení zvěrokruhu Vodnář. Vodnáři jsou často chápáni jako kreativní, inovativní, nezávislí a přátelští lidé. Mívají sklony k myšlení mimo konvence a jsou otevření novým myšlenkám a konceptům.

celestinová drúza na pozadí zapadajíccího slunce.

Očista a nabíjení celestínu

Energetická očista celestinu by měla probíhat bez přítomnosti vody, celestin očistíme myšlenkou, meditací, nebo kouřem z očistných bylin. Při nabíjení celestin vystavíme nepřímému slunečnímu světlu, nebo ho umístime na ametystovou drúzu.

Modrý celestin, drúza na pozadí přírody a vodopádu.

Minerál celestin

Celestin (angl. celestine) je oficiální název uznaného minerálu (IMA symbol: Clt). Často se setkáváme i s dalšími variantami jeho názvu, a to celestín, celestýn nebo celestit (starší označení, které nebylo uznáno). Chemicky se jedná o síran strontnatý (SrSO4) . Celestin odvozuje svůj název od latinského slova "caelestis" , což znamená nebeský, které je zase odvozeno z latinského slova "caelum", což znamená nebe. Více informací se dozvíte v Atlasu minerálů: Celestin, nebeský kámen

Prodej drúz a geod celestinu.